Hokejový Slovan žiadne dlhy nemá! Všetky záväzky sú vyplatené, bolo to zlyhanie ľudského faktora

Hokejový Slovan žiadne dlhy nemá! Všetky záväzky sú vyplatené, bolo to zlyhanie ľudského faktora

17. 10. 2019

BRATISLAVA - Hokejový klub HC Slovan Bratislava vo štvrtok uhradil splátku za užívanie Zimného štadióna Ondreja Nepelu za mesiac september. Agentúru SITA o tom informoval hovorca hlavného mesta Bratislava Peter Bubla a na svojom facebooku o tom informoval aj HC Slovan.

"K dnešnému dňu má HC Slovan Bratislava uhradené všetky záväzky voči mestu, ako aj voči prevádzkovateľovi štadióna mestskej organizácii STaRZ. Ak došlo v uplynulých dňoch k omeškaniu úhrady niektorej z faktúr vystavených zo strany STaRZ za užívanie zimného štadióna, bolo to spôsobené výlučne zlyhaním ľudského faktora na strane nášho klubu. Boli prijaté opatrenia, aby sa podobná situácia viac neopakovala. Za prípadné vzniknuté nepríjemnosti sa HC Slovan Bratislava ospravedlňuje," informoval bratislavský klub na facebooku.

Slovan Bratislava sa s mestom ešte nedohodol na novej nájomnej zmluve, preto arénu využíva na základe pôvodnej. "Rokovania o nových podmienkach nájomných zmlúv prebiehajú. Do uzavretia nových zmlúv, resp. dodatkov k jestvujúcim zmluvám, platia doterajšie nájomné zmluvy. Skoré uzavretie novej zmluvy je teda aj v záujme HC Slovan,“ informoval hovorca bratislavského magistrátu Bubla.

Zdroj: SITA
Foto: topky.sk
Foto: SITA

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články