FOTO Cibulková srší neopísateľným šťastím: O pocity sa musela podeliť s fanúšikmi!

FOTO Cibulková srší neopísateľným šťastím: O pocity sa musela podeliť s fanúšikmi!

27. 09. 2019

BRATISLAVA - Dominika Cibulková vynútene pauzuje od tenisu kvôli zraneniu, a tak má viac času na osobné záležitosti. Jednou z nich je aj chystaná kniha s názvom "Tenis je môj život". Nemali by v nej chýbať zaujímavé informácie z prostredia, v ktorom strávila jedna z najúspešnejších slovenských tenistiek v histórii takmer celý doterajší život.

Slovenská tenistka sa na sociálnej sieti Instagram podelila o svoje vnútorné pocity, ktoré už v sebe viac nechcela držať.

"Ahojte musím sa vám priznať, že neviem vydržať, aby som sa s vami konečne podelila o informáciu o mojej knihe. Do vydania nám zostáva síce ešte pár týždňov, práve sa robia posledné úpravy, ale ja som strašne šťastná a nedočkavá. Som presvedčená, že úprimnejšia som v nej byť nemohla. Hovorím o svojej tenisovej ceste plnej krásnych úspechov, ťažkých pádov, o tom ako to na kurte vyzerá z môjho pohľadu. Hovorím o svete hotelových izieb, ktoré sa stali mojim domovom, o svojich láskach, túžbach, snoch, móde, o svojej rodine, najbližších ľuďoch, o zákulisí tenisového kolotoča a ešte omnoho viac. Priznávam svoje slzy a som nekonečne šťastná, že sa nám kniha tak krásne podarila. Podarilo sa mi spojiť team ľudí, ktori tento môj sen premenili na krásnu realitu. Andy vždy vedela dať mojim pocitom reálne slová @andreacoddington a @mikina_dimunova sa postarala o vizuálnu krásu. Veď uvidite, máte sa na čo tešiť, Domi."

Ak sú slová našej tenistky pravdivé, tak potom sa skutočne máme na čo tešiť. Kniha v spolupráci s rešpektovanou slovenskou autorkou Andreou Coddington, ktorá žije v New Yorku. Publikácia sa dostane na pulty 8. novembra tohto roka. Možno ideálny tip na vianočný darček, čo poviete? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ahojte musím sa vám priznať, že neviem vydržať, aby som sa s vami konečne podelila o informáciu o mojej knihe. Do vydania nám zostáva síce ešte pár týždňov, práve sa robia posledné úpravy, ale ja som strašne šťastná a nedočkavá. Som presvedčená, že úprimnejšia som v nej byť nemohla. Hovorím o svojej tenisovej ceste plnej krásnych úspechov, ťažkých pádov, o tom ako to na kurte vyzerá z môjho pohľadu. Hovorím o svete hotelových izieb, ktoré sa stali mojim domovom, o svojich láskach, túžbach, snoch, móde, o svojej rodine, najbližších ľuďoch, o zákulisí tenisového kolotoča a ešte omnoho viac. Priznávam svoje slzy a som nekonečne šťastná, že sa nám kniha tak krásne podarila. Podarilo sa mi spojit team ludi ktori tento moj sen premenili na krasnu realitu , Andy vždy vedela dať mojim pocitom realne slová @andreacoddington a @mikina_dimunova sa postarala o vizualnu krasu Veď uvidite,máte sa na čo tešiť , Domi

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Zdroj: športky
Autor: © Zoznam/Ondrej Herceg
Foto: TASR - Michal Svítok
Instagram: Dominika Cibulková

Športky TV

Viac z TV

Súvisiace články