Atraktívny súboj v Brne, s gólmi sa roztrhlo vrece: Do čierneho trafil aj Greššák

Lukáš Greššák v drese Sigma OlomoucLukáš Greššák v drese Sigma Olomouc Zdroj: Profimedia

BRNO - Slovenský futbalista Lukáš Greššák prispel jedným gólom k víťazstvu Sigmy Olomouc v dueli 4. kola českej ligy na ihrisku Zbrojovky Brno 4:2. Greššák otvoril skóre v 26. minúte a odohral celý zápas.

Zverenci slovenského trénera Juraja Jarábka z Karvinej vydreli v nadstavenom čase bod v Liberci, v 91. minúte vyrovnal na 1:1 Brazílčan Eduardo Santos.

Na čele tabuľky je s plným počtom bodov Sparta Praha, ktorá so Zlínom prehrávala 0:1, no otočila skóre na 3:1 vo svoj prospech.

Česká liga - 4. kolo:
Zbrojovka Brno – Sigma Olomouc 2:4 (1:1)
Góly: 9. Přichystal, 51. Růsek – 26. Greššák, 61. Černín (vlastný), 68. Falta, 76. Houska
/L. Greššák za hostí celý zápas + gól/

Slovan Liberec – MFK Karviná 1:1 (0:0)
Góly: 55. Mosquera – 90.+1 Santos
/M. Koscelník celý zápas - Ch. Herc a R. Mikuš celý zápas, D. Guba od 71. min, M. Janečka od 81. min/

Sparta Praha – Fastav Zlín 3:1 (0:1)
Góly: 50. Hložek, 88. Jiráček (vlastný), 90.+3 Juliš - 19. Dramé, ČK: 49. Jawo (Zlín)

Viac o téme: Slovan Liberec Sigma Olomouc Zbrojovka Brno Lukáš Greššák MFK Karviná