Športová rodina na moment zastavila dych: Víťaz US Open absolvoval nevyhnutnú operáciu

Bývalý víťaz golfového US Open Gary WoodlandBývalý víťaz golfového US Open Gary Woodland Zdroj: SITA/AP/Jon Super

MIAMI - Bývalý víťaz golfového US Open Gary Woodland je po operácii nádoru na mozgu. Tím tridsaťdeväťročného Američana to oznámil na sociálnych sieťach.

Woodland informoval o diagnóze minulý mesiac. Zároveň uviedol, že sa po konzultácii s mnohými špecialistami a diskusiách s rodinou rozhodol podstúpiť operáciu. O aký nádor ide, nešpecifikoval.

Jeho tím uviedol, že väčšina nádoru bola po dlhej operácii odstránená. "V tejto chvíli rodina žiada o súkromie, aby mohla byť spolu. Vďaka vám všetkým za vaše myšlienky a modlitby v čase, keď sa vydáva na cestu k uzdraveniu."

Woodland vyhral major US Open v roku 2019, okrem toho má z okruhu PGA ďalšie tri tituly. Tento rok štartoval na 24 turnajoch a dvakrát skončil v prvej desiatke.

Viac o téme: Gary Woodland