ZOH 2018: Program hier na utorok 13. 2. 2018
Pozrite si program zimných olympijských hier 13. 2. 2018. V utorok sa bude súťažiť v športových disciplínach bežecké lyžovanie, curling, hokej, rýchlokorčuľovanie, sánkovanie, snowboarding a šortrek a zjazdové lyžovanie.
Program ZOH 2018
Dnes na OH v Pjongčangu
Dnes je na programe olympijských hier v Pjongčangu:
Bežecké lyžovanie
8:30 Šprint klasicky – ženy (kvalifikácia)
9:05 Šprint klasicky – muži (kvalifikácia)
11:00 Šprint klasicky – ženy (1. štvrťfinále)
11:05 Šprint klasicky – ženy (2. štvrťfinále)
11:10 Šprint klasicky – ženy (3. štvrťfinále)
11:15 Šprint klasicky – ženy (4. štvrťfinále)
11:20 Šprint klasicky – ženy (5. štvrťfinále)
11:25 Šprint klasicky – muži (1. štvrťfinále)
11:31 Šprint klasicky – muži (2. štvrťfinále)
11:37 Šprint klasicky – muži (3. štvrťfinále)
11:43 Šprint klasicky – muži (4. štvrťfinále)
11:49 Šprint klasicky – muži (5. štvrťfinále)
11:55 Šprint klasicky – ženy (1. semifinále)
12:00 Šprint klasicky – ženy (2. semifinále)
12:05 Šprint klasicky – muži (1. semifinále)
12:11 Šprint klasicky – muži (2. semifinále)
12:25 Šprint klasicky – ženy (finále)
12:34 Šprint klasicky – muži (finále)
Curling
0:05 - - -
11:05 - - -
Hokej
7:40 Kanada - Fínsko
12:10 Spojené štáty - Športovci z Ruska
Rýchlokorčuľovanie
11:00 1500 m - muži
Sánkovanie
10:30 Jednotlivkyne (3. jazda)
12:15 Jednotlivkyne (4. jazda)
Snowboarding
1:00 U-rampa - ženy (1. finálová jazda)
1:30 U-rampa - ženy (2. finálová jazda)
2:00 U-rampa - ženy (3. finálová jazda)
4:00 U-rampa - muži (1. kvalifikačná jazda)
4:56 U-rampa - muži (2. kvalifikačná jazda)
Šortrek
10:00 500 m - ženy (1. štvťfinále)
10:03 500 m - ženy (2. štvťfinále)
10:06 500 m - ženy (3. štvťfinále)
10:09 500 m - ženy (4. štvťfinále)
10:26 1000 m - muži (1. jazda)
10:30 1000 m - muži (2. jazda)
10:34 1000 m - muži (3. jazda)
10:38 1000 m - muži (4. jazda)
10:42 1000 m - muži (5. jazda)
10:46 1000 m - muži (6. jazda)
10:50 1000 m - muži (7. jazda)
10:54 1000 m - muži (8. jazda)
11:11 500 m - ženy (1. semifinále)
11:14 500 m - ženy (2. semifinále)
11:32 5000 m - muži (štafeta – 1. jazda)
11:43 5000 m - muži (štafeta – 2. jazda)
12:07 500 m - ženy (finále B)
12:11 500 m - ženy (finále A)
Zjazdové lyžovanie
2:30 Alpská kombinácia mužov - zjazd
6:00 Alpská kombinácia mužov - slalom
- Autor: © Zoznam/
- FOTO: Youtube.com