VIDEO Slovenský maestro Róbert Mak opäť exceloval: Strelil nádherný gól, a to nie je všetko

Róbert Mak a jeho gólové oslavyRóbert Mak a jeho gólové oslavy Zdroj: Profimedia

SYDNEY - Slovenský futbalista Róbert Mak sa dvoma gólmi podieľal na postupe FC Sydney do semifinále play-off austrálskej A-League.

Jeho tím zvíťazil nad FC Macarthur 4:0. Tridsaťtriročný ofenzívny univerzál otvoril skóre zápasu v ôsmej minúte a v 78. minúte spečatil postup štvrtého tímu dlhodobej časti. V druhom polčase si pripísal aj asistenciu.

Sydney spozná semifinálového súpera po nedeľňajšom stretnutí medzi Melbourne Victory a Melbourne City. "Takto dostal slovenský maestro belasých do výhody," informoval v príspevku na sociálnej sieti X Makov zamestnávateľ FC Sydney.